Informacje
Rzadziej na działki
za ZDiTM,
dodane przez MQ; zmodyfikowane
Autobusy linii 52 będą kursować co 40 minut przez cały dzień.
Na linii 61 wszystkie kursy w kierunku Dworca Głównego będą wykonywane z pominięciem ul. Południowej (przystanku "Transocean"), tj. przez przejazd kolejowy i ul. Cukrową.
Na linii 74 kursy do pętli "Łukasińskiego ogrody" będą wykonywane wyłącznie w dni powszednie w godz. 7-8 i 14:30-16:30. W pozostałym okresie przystankiem końcowym będzie pętla "Zakłady Piekarnicze".
Na linii 61 wszystkie kursy w kierunku Dworca Głównego będą wykonywane z pominięciem ul. Południowej (przystanku "Transocean"), tj. przez przejazd kolejowy i ul. Cukrową.
Na linii 74 kursy do pętli "Łukasińskiego ogrody" będą wykonywane wyłącznie w dni powszednie w godz. 7-8 i 14:30-16:30. W pozostałym okresie przystankiem końcowym będzie pętla "Zakłady Piekarnicze".
brak komentarzy