Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin imprezy

„Piętrusem” po Szczecinie

STMKM,

dodane przez Pepe; zmodyfikowane

W ramach obchodów rocznicy „95 lat komunikacji autobusowej w Szczecinie” zapraszamy na ostatni, szósty przejazd specjalny. Tym razem pojedziemy piętrowym MAN-em ND313 Lion’s City DD z PKS Szczecin

Przejazd został zaplanowany na sobotę, 18 listopada. Zbiórka o godz. 9:45 na Dworcu Autobusowym w Szczecinie przy placu Grodnickim 1. Planowane zakończenie imprezy w tym samym miejscu – około godz. 17:50. Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 50 zł od osoby. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje więc kolejność wpłat. Zebrane w ten sposób pieniądze, posłużą do zakupu nowych opon dla klubowego Autosana H9-35 220 i pokrycie kosztów przejazdu.

W trakcie przejazdu odbędą się fotostopy, będzie można skorzystać z godzinnej przerwy na posiłek we własnym zakresie. Ponadto każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy bilet z przejazdu. Stali bywalcy cyklu imprez dostaną ponadto pamiątkowe mini-klasery, w których będą mogli umieścić pamiątkowe bilety z wszystkich przejazdów. Przypominamy o obowiązkowym posiadaniu kamizelek odblaskowych.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest zapisanie się w formularzu i dokonanie obowiązkowej przedpłaty 50 zł za udział w imprezie na dedykowanej stronie.

Wpłaty można dokonywać także przelewem tradycyjnym na numer konta: 89 1750 1312 6887 4543 7373 3578 w tytule podając imię i nazwisko oraz adres email podany w formularzu. W czasie przerwy na posiłek będzie można zakupić magnesy od „Model X” (płatność gotówką).

Zgłoszenia i wpłaty zbieramy do 12 listopada. W przypadku braku wpłaty przed wyznaczonym terminem, kwota zostanie powiększona o 20 zł w dniu przejazdu (nie dotyczy członków STMKM). Potwierdzenia zgłoszeń będą wysyłane w dniu 13 listopada 2023 roku.

brak komentarzy