Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin imprezy

Szczecińska Grudniowa Nocka 2023

STMKM,

dodane przez Pepe; zmodyfikowane

Zapraszamy miłośników transportu publicznego, członków i sympatyków Szczecińskiego Towarzystwa Miłośników Komunikacji Miejskiej na nocny przejazd po Szczecinie. Impreza odbędzie się w nocy z 2 na 3 grudnia 2023 roku.

W naszej nocnej imprezie wezmą udział wagony Tatra KT4Dt połączone w skład. Zbiórka chętnych uczestników na przystanku przed zajezdnią tramwajową Pogodno o godzinie 22:30. W trakcie przejazdu planowane są fotostopy oraz wspólny grill (prowiant we własnym zakresie). Powrót do zajezdni około godziny 5:00. Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 50 zł od osoby. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje więc kolejność wpłat. Zebrane w ten sposób pieniądze, posłużą do zakupu nowych opon dla klubowego Autosana H9-35 220 i pokrycie kosztów przejazdu. Przypominamy o obowiązkowym posiadaniu kamizelek odblaskowych.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest zapisanie się w formularzu i dokonanie obowiązkowej przedpłaty 50 zł za udział w imprezie na dedykowanej stronie. Wpłaty można dokonywać także przelewem tradycyjnym na numer konta: 89 1750 1312 6887 4543 7373 3578 w tytule podając imię i nazwisko oraz adres e-mail podany w formularzu. W czasie przerwy na grilla będzie można zakupić magnesy od „Model X” (płatność gotówką).

Zgłoszenia i wpłaty zbieramy do 27 listopada. W przypadku braku wpłaty przed wyznaczonym terminem, kwota zostanie powiększona o 20 zł w dniu przejazdu (nie dotyczy członków STMKM). Potwierdzenia zgłoszeń będą wysyłane w dniu 28 listopada 2023 roku. W trakcie imprezy obowiązuje regulamin imprez zamkniętych STMKM. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w przejeździe jeżeli będą w towarzystwie pełnoletniego opiekuna.

STMKM zastrzega sobie też możliwość odwołania imprezy w przypadku zebrania małej ilości chętnych, niewystarczającej do pokrycia kosztów przejazdu.

brak komentarzy