Forum

Po jakichś 5 minutach blokowania całego placu kierowca...

zdjęcie
Po jakichś 5 minutach blokowania całego placu kierowca tego autobusu zrozumiał, że w tej konfiguracji nie skręci tam gdzie chciał
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
paki napisał(a):

> Cóż, wniosek prosty: plac Rodła nie jest przystosowany do > zawracania autobusów. [ciach] Pl. Rodła jest przystosowany do wszystkiego, tylko nie do braku wyobraźni niektórych (nie mam tu na myśli tego przypadku i winy ani kierowcy autobusu ani osoby prowadzącej tramwaj - sam się kiedyś w podobnej sytuacji znalazłem - nie dziwię się, bo tramwaj też chce przejechać na danym cyklu świateł, a nie zawsze uda się autobusowi w porę zjechać). Z drugiej strony można by powiedzieć, że autobusy nie są dostosowane do naszych ulic, bo są za długie. Nie o to przecież chodzi. Wystarczy odrobina wyobraźni, a czasem lepszego zabezpieczenia ruchu (tu chodzi mi o owo potrącenie, o którym Olaf pisał). Czasem wszystkiego nie da się wypatrzeć od razu, bo coś zasłania, albo się już za daleko zajechało...

-- stanowisko kierownicze ;)
Re: Po jakichś 5 minutach blokowania całego placu… · 14 lat temu · Mike
Re: Po jakichś 5 minutach blokowania całego placu… · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Po jakichś 5 minutach blokowania całego placu… · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Po jakichś 5 minutach blokowania całego placu… · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)