Forum

Uruchomienie SST i inne zmiany

W związku z zakończeniem sezonu wakacyjno-urlopowego oraz oddaniem do użytku torowiska tramwajowego w ciągu ulic Energetyków i Gdańskiej, pętli autobusowo-tramwajowej "Basen Górniczy", a także I etapu trasy Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju, od 29 i 31 sierpnia oraz 1 września nastąpią zmiany w kursowaniu linii tramwajowych i autobusowych.

wysłane przez Jasiek 36

333Wojtas333 napisał(a):

> [ciach]

To ja też dodam swoje pięć groszy. Ogólnie wszystko pięknie i ładnie, no ale. 1. Rondo Ułanów Podolskich - dla tego kto to wymyślił należy się order naczelnego patrioty. Po pierwsze jak pisał użytkownik Tatra108, nazwa jest za długa, a więc będzie w dwuwierszu. A chyba Radny Matias ma okulary i wie co to oznacza. Ach zapomniałem jeździ samochodem. Po drugie nazwa Zdroje Krzyżówka była już utarta w pamięci społeczeństwa. A po trzecie brawa dla urzędników zatwierdzających właśnie to, którzy nie mają pojęcia o tym czym się zajmują, i właśnie zdjęli dla widzimisię Radnego charakterystyczną nazwę węzła przesiadkowego. Jednocześnie zostawiają bez ładu i składu inne nazwy przystanków np. trzy razy Klęskowo i raz nagle Klęskowo I. A gdzie to jest? Albo Unikon, który już dawno nie istnieje. Albo nazwa Kablowa, choć zgodnie z innymi nazwami powinno być Załom Dworzec. A co do Pana radnego, to proponuję zmienić nazwę ronda, na Rondo Ułanów Matiasa, aby wszyscy wiedzieli, komu zawdzięczają taką nazwę przystanku.

2. Przystanek Torfowa - no tak wiedziałem, a gdzie taki sam przystanek w drugą stronę? Albo zapytajmy Polaków w referendum, czy chcą przystanków co 100 m i wolniejszą komunikację miejską? No zapytajmy. Zditm nie wiem czy wie, ale takim postępowaniem strzela sobie w stopę, bo zaraz pojawią się pewnie kolejne wnioski o takie przystanki, bo ktoś będzie chciał podjechać do kiosku. Przypominam tego przystanku miało nie być po uruchomieniu SST Państwo spryciarze z Klonowica 5.

3. Linia 79 na trasie Zdroje Krzyżówka - Jezierzyce - czyli skomplikowanie życia pasażerom, którzy teraz jadąc od miasta będą musieli strzelać. Co pierwsze odjedzie 72 czy 79 i gdzie tu wysiąść. A przesiadka powinna być w jednym miejscu. Nie starczyło pieniędzy na wydłużenie do BG przy częstotliwości 30 minut? To trzeba było skrócić 71 do Zdrojów i już brygada by była i pieniądze. A pasażerowie linii 71 mieliby B, gdyby chcieli dojechać do linii 7. Albo po co 54 i 84 co 15 minut w soboty i niedziele? I na samym końcu dodam, że Zditm niech toi toi sobie postawi na Klonowica 5, z napisem najbardziej innowacyjna toaleta w Polsce. Bo szczytem chamstwa jest brak toalety na przynajmniej jednym końcowym kolejnej linii, a mianowicie 79. Ale ja jak menel pod drzewem lać nie będę i nie będą obchodzić mnie spóźnienia. Pomysł już mam.

4. Linia 72 i czas postoju 1 - 2 min. na Śmierdnicy przy przejeździe kolejowym na Pomorskiej oznacza spóźnienia, o yeah!

5. Linia 54 i 84 - nie rozumiem tego, dlaczego w soboty i niedziele na linii 54 są dwie brygady niskopodłogowe, a na linii 84 jedna. Skoro to linia 84 jest bardziej przydatna pasażerom szpitala w Zdrojach?

6. Linia D i E - co 24 minuty. Dlaczego? Skoro pasażerom z Bukowego czy Majowego i Słonecznego okolic pętli nie pomoże SST. A w zamian za ich autobusy pospieszne funduje się im rozdmuchaną komunikację w postaci linii zwykłych, czyli przesiadkowych. Linie D i E też będą przecież dowozić do tramwajów.

7. Linia C - brak obiecanego wzmocnienia. A w zamian linia 96 czyli przesiadkowa. Przecież to linia C powinna być kręgosłupem komunikacji z Kasztanowego i Dąbia. A do tramwaju dojazd poprzez linię 64 i albo 56 albo 96. Jedna z tych, przy częstotliwości co 20 minut w szczycie na przemian z 64.
Re: Uruchomienie SST i inne zmiany · 8 lat temu · Jasiek
Re: Uruchomienie SST i inne zmiany · 8 lat temu · elewator991
Koordynacja linii do Dąbia · 8 lat temu · t105n 
Uruchomienie SST i inne zmiany · 8 lat temu · Zygzak7
Re: Uruchomienie SST i inne zmiany · 8 lat temu · PawlukBoss21
Tabor ja linii 7 · 8 lat temu · man1995
Re: Tabor ja linii 7 · 8 lat temu · lhb178
Re: Tabor ja linii 7 · 8 lat temu · PawlukBoss21
Rozkłady · 8 lat temu · Jasiek
Re: Rozkłady · 8 lat temu · MaK
Autobusy do BG · 8 lat temu · maciekos95
Re: Autobusy do BG · 8 lat temu · Jasiek
Błędy w rozkładzie · 8 lat temu · zack1989
Linia 87 i A · 8 lat temu · man
Re: Linia 87 i A · 8 lat temu · bartez
Re: Linia 87 i A · 8 lat temu · Ferrix
Re: Linia 87 i A · 8 lat temu · bartez
Tabor na linii 5 i 7 · 8 lat temu · konrad123456
Re: Tabor na linii 5 i 7 · 8 lat temu · Stig
Re: Tabor na linii 5 i 7 · 8 lat temu · paki
Re: Tabor na linii 5 i 7 · 8 lat temu · Stig
Re: Tabor na linii 5 i 7 · 8 lat temu · t105n 
Re: Tabor na linii 5 i 7 · 8 lat temu · Zygzak7
Przystanki · 8 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przystanki · 8 lat temu · maciekos95
Zatrzymanie · 8 lat temu · wsad123
Re: Zatrzymanie · 8 lat temu · djdark 
Re: Zatrzymanie · 8 lat temu · wsad123
Re: Zatrzymanie · 8 lat temu · djdark 
Re: Przystanki tramwajowe NŻ · 8 lat temu · torwid 
Re: Przystanki tramwajowe NŻ · 8 lat temu · konjo 
Linia 8 · 8 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Linia 8 · 8 lat temu · Jasiek
Re: Linia 8 · 8 lat temu · MlodyS53