Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Powrót autobusów na Szafera i Roweckiego

za ZDiTM Szczecin,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

W związku z przywróceniem ruchu na ulicy Szafera (odcinek od ronda Olszewskiego do ronda Szczecińskich Olimpijczyków) oraz na ulicy Roweckiego 6 lipca (dla linii nocnych od nocy z 6 na 7 lipca) nastąpią zmiany w kursowaniu linii 53, 80, 529 i 531.

Autobusy linii 53 skierowane zostaną stałą trasą przez ul. Szafera i Zawadzkiego (w obu kierunkach) oraz przez ul. Roweckiego (w kierunku Pomorzan) według stałego rozkładu jazdy. Kursy realizowane tymczasowo od/do przystanku „Romera” wykonywane będą od/do przystanku „Zawadzkiego”. Dodatkowo uruchomiony zostanie przystanek „Rondo Olszewskiego” w obu kierunkach.

Autobusy linii 80 skierowane zostaną stałą trasą przez ul. Szafera i Zawadzkiego (w obu kierunkach) według nowego rozkładu jazdy, bez zmiany częstotliwości kursowania.

Autobusy linii 529 i 531 skierowane zostaną stałą trasą przez ul. Szafera i Zawadzkiego (w obu kierunkach) według stałego rozkładu jazdy.

Przystanek „Rondo Olszewskiego” w kierunku Stoczni Szczecińskiej, Ludowej, Jaworowej, Osiedla Bukowego (nr 31341) tymczasowo zlokalizowany będzie w ciągu ul. Szafera przed rondem Olszewskiego.

Nastąpi zmiana nazwy przystanku „Berlinga” (nr 36511) na „Walentynowicz”.

źródło: ZDiTM Szczecin

brak komentarzy