Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Piknik nad Odrą

za ZDiTM Szczecin,

dodane przez Karton_03; zmodyfikowane

W związku z organizacją imprezy „Piknik nad Odrą”, w okresie od 3 września od godz. 18:00 do 7 września do godz. 4:30 wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 70, 806 i 526.

Autobusy linii 70 kursować będą objazdem:

  • w kierunku Urzędu Miasta: od przystanku „Wyszyńskiego” przez Jana z Kolna – Trasę Zamkową – Mazowieckiego – Starzyńskiego – Zygmunta Starego – Matejki – plac Rodła i dalej bez zmian, z pominięciem przystanków „Admiralska” i „Urząd Wojewódzki”. Przystanek „Starzyńskiego” zostanie przeniesiony na przeciwną stronę ulicy;
  • w kierunku Kamieńca: od placu Rodła przez aleję Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – Farną – Sołtysią – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie i dalej bez zmian, z pominięciem przystanków „Teatr Współczesny” i „Jarowita”. Przystanek „Starzyńskiego” zostanie przeniesiony do zatoki autobusowej na placu Żołnierza Polskiego przy skrzyżowaniu z ulicą Farną.

Autobusy linii 806 i 526 na przystanku „Wały Chrobrego” w kierunku Dworca Głównego będą zatrzymywały się na prawym pasie jezdni, na wysokości obecnie istniejącego przystanku.

źródło: ZDiTM Szczecin

1 komentarz