Forum

Wizualizacja przyszłej pętli tramwajowo-autobusowej przy...

zdjęcie
Wizualizacja przyszłej pętli tramwajowo-autobusowej przy ulicy Szafera

wysłane przez Luke_Police  163

lex napisał(a):

> Przyszło mi jakiś czas temu do głowy zrobić schemat stanu > torowisk MZK Szczecin ( w 5 - stopniowej skali ) gdzie każde > torowisko będzie oznaczone odpowiednim stanem, chce tam tez > zaznaczyć oreintacyjne przebiegi nowych tras tramwajowych.

Pomysł bardzo dobry, jak skończysz, byłbym za tym, by ten schemat rozpowszechnić odpowiednio wysoko (wśród władz miasta). Choć problem katastrofalnego stanu torowisk jest wszystkim znany, możnaby wskazać odcinki nadające się do kapitalnego remontu w pierwszej kolejności. Tylko pytanie: w jaki sposób będziesz danemu fragmentowi przyznawał konkretne oceny? Chodzi mi o odcinki "takie sobie" a więc ocena około 3. Ja bym widział rozwiązanie następujące: są wakacje, przejedź się każdą linią tramwajową (a raczej każdym odcinkiem torów) w obie strony z zeszycikiem i czymś do pisania w ręku i notuj. Bo tak z głowy ocenić to obiektywnie byłoby trudno. Zwłaszcza bazując na zakodowanych opiniach i odczuciach z jazdy na zasadzie: Niemierzyńska 1, Arkońska 1, Piastów 1, Boh. Warszawy 1, Żołnierska 1. Krzywoustego 5, bo niedawno był remont. Zresztą nie możńa operować całymi ulicami. Przecież na Krzywoustego jest dobrze tylko do Placu Kościuszki, a dalej... krzyżownice - tragedia, odcinek do Turzynu - oceniłbym na 2.

-- #1184 to mój ulubiony Ikarus w Szczecinie.

Technik serwisu :)
Re: Wizualizacja przyszłej pętli tramwajowo-autobusowej przy · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Perony tramwajowo-autobusowe · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Stan torowisk · 16 lat temu · leks
Re: Stan torowisk · 16 lat temu · Luke_Police 
Re: Stan torowisk · 16 lat temu · MQ
Re: Stan torowisk · 16 lat temu · leks
Re: Stan torowisk · 16 lat temu · DamTram
Re: Stan torowisk · 16 lat temu · leks
Re: Stan torowisk · 16 lat temu · DamTram
Re: Stan torowisk · 16 lat temu · leks
Re: Stan torowisk · 16 lat temu · Iwo
Re: Stan torowisk · 16 lat temu · Wojtek
Re: Stan torowisk · 16 lat temu · pape
Re: Stan torowisk · 16 lat temu · Robert
Re: Stan torowisk · 16 lat temu · leks