Forum

Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną

Strajk będzie. Kiedy? Gdy tramwaje nie wyjadą - tak ironicznie informują związkowcy z Miejskiego Zakładu Komunikacji. Jeśli się uprą, taka "zabawa" może trwać tygodniami i miesiącami
Jasiek napisał(a):

> No ten wynik akurat jest osiągnięty dzięki drastycznym cięciom > kosztów i niewielkim inwestycjom, co akurat według mnie nie jest, > aż takim powodem do dumy,

Kole w oczy, kiedy pracownicy muszą pracować zamiast obijać się jak w MZK?

> gdyż ich sytuacja nie jest do końca > zadowalająca. Brakuje pieniędzy na szczegóły takie jak: malowanie > pojazdów po akcjach graficiarzy

A MZK, żeby pomalować wagon potrzebuje dostać od miasta kilkaset tysięcy PLNów na "rewitalizację"...

> zaktualizowanie > "termometrów", spośród których połowa jest z nieaktualnymi > przystankami

Znajdź mi na Golęcinie termometr "8" bez przystanku "Boisko"... Albo na Pogodnie znajdź termometr "3", który nie ma "problemu przystanku Wojciechowskiego".

> i ponadto wygląd większości z nich pozostawia wiele > do życzenia;

A kiedy ostatnio jechałeś tramwajem?

> kończąc na stanie nawierzchni w bazie np. SPA Dąbie, > gdzie drogi są dziurawe jak ser szwajcarski.

Widać po żadnej z zajezdni tramwajowych nie chodziłeś.

-- Stopka ku pamięci - Gdyby nie ja, nie mielibyście, gdzie wstawiać swoich stopek...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Re: Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną · 16 lat temu · Phobos
Re: Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
pp. Rojek i Cielas · 16 lat temu · TCT
Re: pp. Rojek i Cielas · 16 lat temu · MQ
Re: pp. Rojek i Cielas · 16 lat temu · TCT