Forum

Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną

Strajk będzie. Kiedy? Gdy tramwaje nie wyjadą - tak ironicznie informują związkowcy z Miejskiego Zakładu Komunikacji. Jeśli się uprą, taka "zabawa" może trwać tygodniami i miesiącami
konjo napisał(a):

> Ciekawe. Ja tam nie widzę nic nie zrozumiałego... Po prostu głos > w innym tonie.

W innym języku raczej :-/

Ale spoko - wy możecie sobie dalej mydlić oczy, że jesteście najwspanialsi i wmawiać, że najważniejsza jest ilość postów, a nie ich jakość.. że ilość użytkowników jest ważniejsza od ich wiedzy i zaangażowania itd. I tak ani ja nie przekonam Was, że nie po to ten serwis został stworzony, ani Wy nie przekonacie mnie, że tworzyłem ten serwis z nadzieją, że po kilku latach wstyd będzie to komukolwiek pokazać.

-- Stopka ku pamięci - Gdyby nie ja, nie mielibyście, gdzie wstawiać swoich stopek...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Re: Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną [OT] · 16 lat temu · Phobos
Re: Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
pp. Rojek i Cielas · 16 lat temu · TCT
Re: pp. Rojek i Cielas · 16 lat temu · MQ
Re: pp. Rojek i Cielas · 16 lat temu · TCT