Forum

Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną

Strajk będzie. Kiedy? Gdy tramwaje nie wyjadą - tak ironicznie informują związkowcy z Miejskiego Zakładu Komunikacji. Jeśli się uprą, taka "zabawa" może trwać tygodniami i miesiącami
zmartwiony napisał(a):

> Pamięć mnie nie zawodzi. Użyłeś dobrego sformułowania - "nie > rzucali się".

Manipulujesz moimi słowami, tj. celowy cytujesz tylko fragment wyrwany z kontekstu. Napisałem wyraźnie: "Prezesi SPAD i SPAK może nie "rzucali się" tak jak prezes SPPK, ale zbyt potulni oni też nie byli". A to już spora różnica.

> Dla mnie to bardzie przypominało dyktat miasta i pro > forma słabiutki sprzeciw ze strony prezesów SPA niż rzeczową > dyskusję. Ale to miasto jest gwarantem stabilności tych spółek i > jak nie da w stawce to "dorzuci coś" w dotacjach.

Finansowanie swoją drogą - mnie cieszy, że prezesi, którzy nadzwyczaj potulni nie byli, ciągle są na swoich stanowiskach, bo sprawdzają się jako menadżerzy. Nie boją się podnieść głosu na miasto kiedy liczy się interes spółek, którymi zarządzają.

-- A kim ty jesteś, żeby mnie pouczać? :-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Re: Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną · 16 lat temu · Phobos
pp. Rojek i Cielas · 16 lat temu · TCT
Re: pp. Rojek i Cielas · 16 lat temu · MQ
Re: pp. Rojek i Cielas · 16 lat temu · TCT