Forum

Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną

Strajk będzie. Kiedy? Gdy tramwaje nie wyjadą - tak ironicznie informują związkowcy z Miejskiego Zakładu Komunikacji. Jeśli się uprą, taka "zabawa" może trwać tygodniami i miesiącami
Talbot napisał(a):

> Negocjacje z Miastem,tak jak z każdym pracodawcą, muszą odbywać się > pod presją strajku. Tak jest na całym świecie.

Światowy człowiek się znalazł! ROTFL! Przecież ty nie masz zielonego pojęcia o gospodarce wolnorynkowej, a co dopiero o świecie.

> Żaden pracodawca, ot > tak sobie, nie da podwyżki pracownikom. Siedzą cicho, to niech siedzą.

Szanowny Panie! A więc informuję co następuje, że podwyżki "ot tak", jakich żądają ZZ w MZK istnieją tylko w państwowych/samorządowych molochach (którym MZK jest). W przedsiębiorstwach prywatnych (oraz w dużej mierze w spółkach prawa handlowego z większościowym udziałem samorządu/państwa) na podwyżki może liczyć każdy, kto sumiennie pracuje, zamiast obijać się jak w MZK.

O! To dopiero dobre powiedzonko! "Obijać się jak w MZK"! :-) Podoba mi się. Można cytować ;-)

-- Stopka ku pamięci - Gdyby nie ja, nie mielibyście, gdzie wstawiać swoich stopek...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Re: Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Związkowcy nie powiedzą, kiedy tramwaje staną · 16 lat temu · Phobos
pp. Rojek i Cielas · 16 lat temu · TCT
Re: pp. Rojek i Cielas · 16 lat temu · MQ
Re: pp. Rojek i Cielas · 16 lat temu · TCT