Forum

Rower miejski niszczy komunikację miejską w Szczecinie

Jednym z powodów spadku wpływów z przejazdów komunikacją miejską w Szczecinie jest rozwój roweru miejskiego. Obecnie pierwsze 20 minut jazdy rowerem miejskim w Szczecinie jest bezpłatne od stacji do stacji.
Kilofownikownia napisał(a):

> Opona w autobusie wytrzyma o wiele większy przebieg niż rowerowa. > 100k km to nie jest wyczyn dla opony ciężarowej. Rowerowa chyba tyle > nie przejeździ :)

Nie o to mi chodziło... Może źle opisałem. Przykład: autobus musi zahamować"z piskiem"(nieraz się zdarza bo np. jakiś cymbał włazi pod koła). Ile gramów gumy zostanie na jezdni? W porównaniu z rowerem, który zahamuje w ten sam sposób tylko tylnym kołem? Pełno śmierdzącej spalonej gumy i zero ekologii:)

A tak na poważnie to wiadomo, że można pożartować itp. ale to co wymyślili urzędasy to nawet dla skończonego idioty może być trudne do pojęcia. Chyba się zgodzisz. Zresztą jak można zamówić coś takiego jak GMV, które mimo wybecelowania ponad 200 baniek nadal nie działa jak trzeba. Będę wulgarny(mam nadzieję, że nie dostanę bana)ale krwawię z oczu i z odbytu czytając jak ten hiszpański szmelc, za który wszyscy zapłaciliśmy się sprawuje. Ktoś powinien pójść siedzieć za to....

-- Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...

Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...
Re: Rower miejski niszczy komunikację miejską w Szczecinie · 7 lat temu · ricardo78
Dane · 7 lat temu · torwid 
Re: Dane · 7 lat temu · Czarny87
Re: Dane · 7 lat temu · riversedge_pl
Re: Dane · 7 lat temu · MaK
Re: Dane · 7 lat temu · Ferrix
Re: Dane · 7 lat temu · Ferrix
Re: Dane · 7 lat temu · Jasiek
Re: Dane · 7 lat temu · Ferrix
Re: Dane · 7 lat temu · Jasiek
Re: Dane · 7 lat temu · Ferrix
Re: Dane · 7 lat temu · Jasiek
Rower miejski... że co? · 7 lat temu · konrad93