Forum

Rower miejski niszczy komunikację miejską w Szczecinie

Jednym z powodów spadku wpływów z przejazdów komunikacją miejską w Szczecinie jest rozwój roweru miejskiego. Obecnie pierwsze 20 minut jazdy rowerem miejskim w Szczecinie jest bezpłatne od stacji do stacji.

wysłane przez torwid  67

Przeczytałem na szybko, ale nigdzie nie widzę danych... Rozumiem, że ktoś ma statystyki, z których jednoznacznie wynika, że od początku listopada do końca lutego liczba pasażerów i wpływy z biletów wyraźnie wzrastają? Wtedy rower stoi w garażu (przynajmniej ten miejski). A może ktoś wreszcie puknie się w pierś (bo że w głowę, to nie wierzę) i przyzna, że tych kilkunastu czy kilkudziesięciu kontrolerów nie jest w stanie zrobić tak naprawdę niczego? Będę to powtarzał do znudzenia: jeśli jeżdżę po kilka razy dziennie, nie tylko w centrum i mam kontrolę raz na 2-3 lata, to po raz kolejny przyznaję, że jestem głupi! Bo jak inaczej wytłumaczyć, że co miesiąc wywalam ok. 200 zł na sieciówki swoje i dzieci? Przecież wystarczy mieć te 186 w kieszeni, jako żelazny zapas do zapłacenia na miejscu! I, niestety, kilkakrotnie byłem świadkiem, gdy gapowicz z uśmiechem wyciągał odliczona kwotę. Bo tak jest taniej!

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
Dane · 7 lat temu · torwid 
Re: Dane · 7 lat temu · Czarny87
Re: Dane · 7 lat temu · riversedge_pl
Re: Dane · 7 lat temu · MaK
Re: Dane · 7 lat temu · Ferrix
Re: Dane · 7 lat temu · Ferrix
Re: Dane · 7 lat temu · Jasiek
Re: Dane · 7 lat temu · Ferrix
Re: Dane · 7 lat temu · Jasiek
Re: Dane · 7 lat temu · Ferrix
Re: Dane · 7 lat temu · Jasiek
Rower miejski... że co? · 7 lat temu · konrad93