Forum

Inwestycje w szczecińskich tramwajach

wysłane przez Jasiek 36

leks napisał(a):

> Nasze forum czytają z tego co wiem również dziennikarze czy > to Kuriera Szczecińskiego, Gazety Wyborczej, można by zrobić > coś w tej sprawie. Ja nie mam takiej siły działania i > przebicia. Skuteczność moich działań kończy się na > pisaniu maili, na które mało, która ważna osoba odpowiada. > Więc róbcie co można jeśli wam na tym zależy.

Mi też się bardzo podoba ta wizualizacja pętli Krzekowo. Myślę, że najłatwiej będzie wcielić nową propozycję malowania płotków oddzielających jezdnię od chodników. Aczkolwiek na chodnikach zamiast tych kolorowych kwadratów umieściłbym elementy graficzne uzupełniające "kleksy" :-D. Ale to tylko propozycja. A co do załatwiania to pewnie w sprawie Krzekowa nic już się nie da zrobić? I zresztą zapewne też kontaktowałeś się w sprawie tej wizualizacji z Wydziałem Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Zawsze można spróbować jeszcze w Biurze Promocji i Informacji UM, którzy zajmują się wdrażaniem marki FG, ale to będzie już na przyszłość np. na remont Basenu Górniczego, oczywiście w porozumieniu z Wydziałem Inwestycji Miejskich UM.

-- lukas -> jasiek
Re: Wizualizacja pętli Krzekowo · 14 lat temu · stoch
A dalej? [lekki OT] · 14 lat temu · paki
Re: A dalej? [lekki OT] · 14 lat temu · leks
Re: A dalej? [lekki OT] · 14 lat temu · Jasiek
Re: A dalej? [lekki OT] · 14 lat temu · MQ
Re: A dalej? [lekki OT] · 14 lat temu · Robert
Inwestycje · 14 lat temu · KeV
Re: Inwestycje · 14 lat temu · Jasiek