Fryga napisał(a):
Życzę zdrowia i szczęścia, żebyś nie trafił w pojeździe KM na osobę bezobjawowo zarażoną. I przestań pisać podobne bzdury.

To nie są żadne bzdury. Kolega t105n ma tutaj całkowitą rację. Ja np. jak czytam takie niusy jak ten, to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że do KM to może na razie jednak nie warto wsiadać (co prawda ja akurat i tak na co dzień nie mam potrzeby z niej korzystać, ale podobnie może myśleć znacznie więcej ludzi). I mamy na mieście coraz większe korki.

Prawda jest taka, że noszenie bądź nienoszenie tych masek nie ma kompletnie żadnego wpływu na liczbę nowych przypadków wirusa (nie nazywam tego nawet "zachorowaniami", bo jak ktoś nie ma objawów to nie jest chory, co najwyżej zainfekowany). Skończmy wreszcie z tą szopką, którą ciągle uprawiają rządzący. Wszystkie nadal istniejące obostrzenia powinny zostać wycofane w trybie natychmiastowym.

A jak komuś chcą wlepić mandat, to najlepiej go nie przyjmować. Najprawdopodobniej do czasu zajęcia się sprawą przez sąd przepisy się zmienią, co będzie oznaczać umorzenie de facto z automatu wszystkich spraw mandatowych. Dokładnie tak już się stało ze sprawami związanymi z łamaniem najsurowszych i najbardziej absurdalnych obostrzeń, które obowiązywały w kwietniu. Kto nie przyjął mandatu, ten jest wygrany. Kto przyjął, ten niepotrzebnie zapłacił.