Forum

Koncepcje poprawy komunikacji miejskiej w obszarze Prawobrzeża oraz z Prawobrzeża do Placu Rodła-Praca inżynierska

333Wojtas333 napisał(a):
Od lutego mają ruszyć nowe linie autobusowe w tych rejonach więc dopiero za jakiś czas będzie można ocenić jaki to będzie to miało wpływ na poprawę jakości i dostępności KM. Ponadto za jakiś czas ruszy SKM.

Dla mnie, pasażera przystanku Komuny Paryskiej żadne. Ani nowe linie, ani SKM się tu nie zatrzymają...
węzeł Pl. Rodla nie należy do najwygodniejszych, dlatego wkurza mnie, że nigdzie dalej się stąd nie da pojechać. A - było ciekawą alternatywą, no ale nie ma... Wycięto akurat historyczną cześć starego 65.
Ciekawym i wcale niegłupim pomysłem była ta hybryda A i F. Niestety wprowadzono to w bardzo niefortunnym czasie przebudowy Gdańskiej i do tego z dziwacznym przebiegiem przez centrum. W innych okolicznościach myśle, że by to wypaliło. A tak A pocięte, F wycięte ...

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...