333Wojtas333 napisał(a):
G ma za zadanie przede wszystkim obsługiwać połączenia Wielgowo - Śródmieście. Gdyby zaszła konieczność puszczenia czegoś na Kadmową od strony Wielgowa zapewne jakieś kroki by w tym celu poczyniono (a widocznie nie ma potrzeby, bo zainteresowanie obstawiam byłoby bardzo małe). Nie taka jest idea pospiesznych, chociaż w ciągu ostatnich lat można mieć wątpliwości co do tego :)

Jeżeli chodzi o kwestię integracji z koleją - SKM :) Według planów niedaleko mają powstać przystanki Dunikowo (Stargard) i Trzebusz (Goleniów), więc zapewne po ich uruchomieniu powinny być jakieś działania mające na celu dopasowanie komunikacji autobusowej.

Nazwę "pośpieszne" to już straciły subiektywnie dodając im przystanki (nawet jeżeli są NŻ). Zostały tylko literki dla odróżnienia połączenia między brzegami :)
W sumie jak tak patrzę, to G ogólnie jest mało popularne. Nigdy dużego potoku tam nie widziałem. Na H zresztą też nie, ale może w złych godzinach patrzyłem.

Po uruchomieniu stacji SKM, to zapewne sporo zmian będzie w komunikacji, może dojdą jakieś nowe linie, może znowu będzie zmiana operatorów, ale to jest jeszcze dość odległy temat.