Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Kolejne zmiany na Międzyodrzu

za ZDiTM Szczecin,

dodane przez wawol; zmodyfikowane

W związku z otwarciem dla ruchu ronda Portowców oraz zamknięciem bulwaru Gdańskiego i bulwaru Śląskiego 26 lipca nastąpią zmiany w kursowaniu linii 76, 198 i 199.

Autobusy linii 76 w kierunku Nabrzeża Ewa i Logistycznej dla kursów bez podjazdu na ulicę Heyki od przystanku „Przychodnia Portowa” kursować będą przez rondo Portowców, ulicę św. Floriana, ulicę Władysława IV, ulicę Bytomską do przystanku „Bytomska” i dalej bez zmian.

Autobusy linii 76 w kierunku Nabrzeża Ewa i Logistycznej dla kursów z podjazdem na ulicę Heyki od przystanku „Bulwar Gdański” kursować będą przez ulicę św. Floriana, rondo Portowców, ulicę św. Floriana, ulicę Władysława IV, ulicę Bytomską do przystanku „Bytomska” i dalej bez zmian.

Kursy linii 76 w relacji Heyki – Brama Portowa od przystanku „Bulwar Gdański” wykonywane będą przez ulicę św. Floriana, rondo Portowców do ulicy Energetyków i dalej bez zmian. Dla tych kursów nieobsługiwany będzie przystanek „Bytomska”.

Autobusy linii 198 i 199 w kierunku Łasztowni od przystanku „Przychodnia Portowa” kursować będą przez rondo Portowców, ulicę św. Floriana do ulicy Władysława IV i dalej bez zmian. Nieobsługiwany będzie przystanek „Bytomska”.

źródło: ZDiTM Szczecin

brak komentarzy