Forum

Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu

Rano wejście do autobusu linii 79 graniczy z cudem - żali się Tomasz Tabor z Kijewa. - Zawsze jedzie krótki i zawsze jest strasznie zatłoczony. Ludzie stoją ściśnięci, a kierowca nie może domknąć drzwi.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Jacek napisał(a):

> Niech Tomuś jeździ jak ja - 73 (tam jest znośnie) a potem w > 77Bis lub 77. Ja jakoś też 4 razy w tygodniu jeżdżę do szkoły > do Dąbia na 8 :>

Tak w ogóle to z wielgowa jeździłbym 62 ale to tak na marginesie. wolalbym nawet sie przespacerowac kawalek do tego 62 niźli jexdzić na okolo i jeszcze z przesiadka oooo niedaj Bóg.

> Co do samego 79 to owszem - w szczycie jest TRAGEDIA.

Po południu widzę na basenie czasami szturm na wozy na 79:) fajny widok. A co do problemu to nie jest problemem typ autobusu tylko częstotliwość tu zdecydowanie za mała. 79 zawsze była linia pożalsieboże

> A to dziwne, jeszcze we wrześniu widywałem Volviaki.

E tam lepszy jest tekst którego nie zacytowałeś, ze płaci i się nie mieści no. Ja kurde też płace i dzisiaj sie też do A nie zapakowalem chyba bede płakać bo był nawet przegubowy i sie nie zmieściłem i płace więcej jeszcze :)

--- Volvo ponad reszte busów :)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)