Forum

Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu

Rano wejście do autobusu linii 79 graniczy z cudem - żali się Tomasz Tabor z Kijewa. - Zawsze jedzie krótki i zawsze jest strasznie zatłoczony. Ludzie stoją ściśnięci, a kierowca nie może domknąć drzwi.
Jacek napisał(a):

> Niech Tomuś jeździ jak ja - 73 (tam jest znośnie) a potem w > 77Bis lub 77. Ja jakoś też 4 razy w tygodniu jeżdżę do szkoły > do Dąbia na 8 :> Ba ja bym poszedł jeszcze dalej niech wsiada w G to taka użyteczna linia (kosztuje to 2 brygady w szczycie)

> Co do samego 79 to owszem - w szczycie jest TRAGEDIA. Na niektórych kursach to tez wina rozkładu jazdy bo najpierw jedzie 79 który zbiera wszystkich, a kilka minut pożniej 73 który ma luzy, lub odwrotnie.

Tak spojrzałm na rozkład 73 i widze, że w soboty i niedziele obowiązuje rozkład powszedni ze szczytami, ktos wie dlaczego? A co do 79 może sprawę załatwiłoby stworzenie linii szczytowej kursującej na trasie Śmierdnica - Dąbie (a`la 72)taka linia prawobrzeżna bez dojazdu na Basen dzięku temu skróci sie czas przejazdu i można zwiekszyć częstotliwość. Oczywiście to wszystko kombinacje bo problem rozwiązałyby przeguby.
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · mmm
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)