Forum

Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu

Rano wejście do autobusu linii 79 graniczy z cudem - żali się Tomasz Tabor z Kijewa. - Zawsze jedzie krótki i zawsze jest strasznie zatłoczony. Ludzie stoją ściśnięci, a kierowca nie może domknąć drzwi.
mmm napisał(a):

> Ba ja bym poszedł jeszcze dalej niech wsiada w G to taka > użyteczna linia (kosztuje to 2 brygady w szczycie)

Nie wiem czy opłacałoby mu się kupowanie droższej o 25 zł sieciówki, żeby przejechać 2 przystanki z Kijewa na Wiosenną :) Oczywiście nie sugeruję, że zainteresowany nie posiada takowej.

> Tak spojrzałm na rozkład 73 i widze, że w soboty i niedziele > obowiązuje rozkład powszedni ze szczytami, ktos wie dlaczego?

Podejrzewam, że może to mieć jakiś związek z ubogim rozkładem świątecznym 79. Sporo ludzi jeździ do Płoni. A jak już wspominałem - 73 cieszy się w weekendy dużym powodzeniem wśród mieszkańców Płoni. Gorzej z Jezierzycami i Śmierdnicą - tam już mają nieciekawie.

--- Po prostu Volvo :)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · Jacek