Forum

Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu

Rano wejście do autobusu linii 79 graniczy z cudem - żali się Tomasz Tabor z Kijewa. - Zawsze jedzie krótki i zawsze jest strasznie zatłoczony. Ludzie stoją ściśnięci, a kierowca nie może domknąć drzwi.
MC napisał(a):

> Tak w ogóle to z wielgowa jeździłbym 62 ale to tak na > marginesie. wolalbym nawet sie przespacerowac kawalek do tego > 62 niźli jexdzić na okolo i jeszcze z przesiadka oooo niedaj > Bóg.

Do 73 mam 300m, do 62 ok. 1,5 km. Na pętlę do Wielgowa idzie się średnio 15 minut odemnie. Od wtorku do piątku wyruszam 73 o 7:20 a o 7:50 jestem już w szkole. Jednak jest to dla mnie wygodniejsze. W 73 rano nie ma takiej masakry, w 77Bis czasem nawet można usiąść. do samego 79 to owszem - w szczycie jest TRAGEDIA.

> A co do problemu to nie jest problemem typ > autobusu tylko częstotliwość tu zdecydowanie za mała.

Szczególnie rozkład świąteczny... odjazdy z Basenu: 5:52, następny o 7:12 albo 16:45, następny o 18:18.

W dni powszednie też za ciekawie to nie wygląda - w szczycie odjazdy co prawie pół godziny.

Często widzę (szczególnie w weekendy) jak ludzie podchodzą do rozkładu 79, łapią się za głowę i wsiadają od razu do 73, potem przy giełdzie i Unikonie opróżnia się połowa autobusu...

--- Po prostu Volvo :)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · Jacek
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)