Szczecin Blog

 W sobotę zmiany na Wojska Polskiego

za ZDiTM, 20.03.2019
Kategoria: Komunikacja miejska
[dodane 20.03.2019, g. 18:14 przez –– mkubien]
strona główna »
wydarzenia »
zgłoś informację »

Na forum

–– LOZOI pisze:
Szkoda że nie ujrzymy Hybryd na 809

–– WPKMFAN pisze:
I bardzo dobrze. Po pierwsze hybrydy są dla tych którzy wierzą w te ekologiczne brednie. Pks Szczecin to może nie najlepsza firma prywatna, ale jest lepsza od SPAK który jest ciągle na minusie.... czytaj dalej »

–– fan004 pisze:
Uważasz że hybrydy są takie same jak zwykłe autobusy (np. SU12 III)? Że mają taką samą emisję spalin i zużycie energii podczas jazdy?

zobacz wszystkie 7 wypowiedzi »
dodaj własną opinię »

W sobotę prowadzone będą prace torowe w ciągu alei Wojska Polskiego (w rejonie budowanego węzła Łękno), mające na celu zabudowę dodatkowych rozjazdów, pozwalających na prowadzenie ruchu tramwajów po jednym torze. W związku z tym w tym dniu wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 1 i 9 oraz uruchomiona zostanie zastępcza linia autobusowa 809.

Tramwaje linii 1 kursować będą na jednokierunkowej trasie Potulicka - Brama Portowa - plac Rodła - aleja Wojska Polskiego - Plac Gałczyńskiego - aleja Bohaterów Warszawy - Krzywoustego - Brama Portowa - Potulicka według specjalnego rozkładu jazdy.

Blog o Szczecinie - ciekawe miejsca, hotele i wydarzenia w Szczecinie

Tramwaje linii 9 kursować będą na jednokierunkowej trasie Potulicka - Brama Portowa - Krzywoustego - aleja Bohaterów Warszawy - Plac Gałczyńskiego - aleja Wojska Polskiego - plac Rodła - Brama Portowa - Potulicka według specjalnego rozkładu jazdy.

Uruchomiona zostanie linia zastępcza 809, kursująca na trasie Głębokie Kąpieliskowa - aleja Wojska Polskiego - Piotra Skargi (powrót przez Wawrzyniaka) - Plac Gałczyńskiego z częstotliwością jak linie tramwajowe.

Prowadzone prace spowodują również niewielkie zmiany w kursach dojazdowych i zjazdowych oraz w obsłudze taborowej na innych liniach.

Ponadto od 23 marca nastąpi korekta rozkładu jazdy linii 10 we wszystkie dni tygodnia oraz wprowadzone zostaną zmiany godzin wyjazdów i zjazdów do zajezdni Pogodno na liniach 2, 4, 5, 7 i 8.

Czytaj także na stronie: ZDiTM »

źródło: ZDiTM
7 komentarzy | wersja do druku |

KOMIS wersja 6.3 | © 2001-2019 by KOMIS Team | grafika i skrypty: Marcin Stefanowicz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady użytkowania...
Hosting strony zapewnia PROSCAPE - www.netlook.pl
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)