Forum

Dodatkowy przystanek na Struga

Od 1 maja autobusy linii 66, 71, 73, 77 i 79, jadące w kierunku osiedla Słonecznego i Płoni, będą się zatrzymywać na przystanku "Struga Zajezdnia nż" (przystanek wspólny z liniami 65, 531 i 532).
mkubien napisał(a):

> Czym? Bo ja nie wiem. Kilka dni temu jechałem 79 i z Bagiennej > odjechałem razem z 73, które było przede mną. 73 pojechało > główną jezdnią Struga, a 79 obok zajezdni. Na Wiosennej > byłem wcześniej niż 73.

Czasami fuksem udaje się przejechać od razu, ale z tym jest jak z wygraną w Totka. Szansa 1 na 1'000'000. Poza tym podtrzymuję zdanie Jaśka. Rozkład na 71 to kompletna porażka. Moja ex druga połowa uczyła się na transporcie, że dłuższy postój powinien być na tym końcowym, skąd zbiera się więcej pasażerów, aby rozwieźć ich do szkół / uczelni / zakładów pracy. W przypadku tej linii powinna to być pętla na Słonecznym, a nie na Basenie. Nie widzę, by codziennie rano masa ludzi przemieszczała się na Prawobrzeże. Widzę to wręcz odwrotnie.

Poza tym rozmawiam z kilkoma kierowcami z zajezdni Dąbie i wielu z nich jest (mówiąc delikatnie) zbulwersowana taką "umiejętnością" układania rozkładów. Najbardziej narzekają na:

- linię 71: 2 minuty na Osiedlu Słonecznym, 6 minut na Basenie - linię 72: 1 minuta na Smerdnicy, 8 minut na Basenie - linię 79: wieczorne postoje na Jezierzycach (za długie)

Zdaniem części z nich to jest kołchoz, a nie praca i tutaj cytat: "może ten cwaniaczek co układa rozkłady niech się tutaj zatrudni i spróbuje zrealizować ten rozkład tak, aby w tym krótkim czasie załatwić się, zapalić papierosa bądź zjeść kanapkę". SPA Dąbie zaprasza ;-)

-- #2000 to nie autobus, to Królowa Hybryda

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja
Re: Dodatkowy przystanek na Struga · 8 lat temu · Tatra108
Re: Dodatkowy przystanek na Struga · 8 lat temu · elewator991
Re: Dodatkowy przystanek na Struga · 8 lat temu · elewator991
Dyskusja bez sensu · 8 lat temu · Artek
Re: Dyskusja bez sensu · 8 lat temu · Mareczek
Re: Dyskusja bez sensu · 8 lat temu · Artek
Re: Dyskusja bez sensu · 8 lat temu · Mareczek
Re: Dyskusja bez sensu · 8 lat temu · Artek
Re: Dyskusja bez sensu · 8 lat temu · Mareczek
Re: Dyskusja bez sensu · 8 lat temu · Artek
Re: Dyskusja bez sensu · 8 lat temu · Mareczek
Re: Dyskusja bez sensu · 8 lat temu · Artek
Re: Dyskusja bez sensu · 8 lat temu · Jasiek
Re: Dyskusja bez sensu · 8 lat temu · Mareczek
Re: Dyskusja bez sensu · 8 lat temu · Jasiek
Emocje · 8 lat temu · Cezar007
Re: Emocje · 8 lat temu · Mareczek
Re: Emocje · 8 lat temu · Jasiek
Re: Emocje · 8 lat temu · Jasiek
Re: Emocje · 8 lat temu · Błażej
Re: Emocje · 8 lat temu · Jasiek
Re: Emocje · 8 lat temu · NWO
Re: Emocje · 8 lat temu · Mareczek
Re: Emocje · 8 lat temu · Tatra108
Re: Emocje · 8 lat temu · Jasiek
Re: Emocje · 8 lat temu · Cezar007
Re: Emocje · 8 lat temu · Jasiek
Re: Emocje · 8 lat temu · Mareczek
Re: Emocje · 8 lat temu · Jasiek