Turzyn bez tramwajów

za ZDiTM, 26.06.2019
Kategoria: Komunikacja miejska
[dodane 26.06.2019, g. 09:29 przez –– mkubien]
strona główna »
wydarzenia »
zgłoś informację »

Na forum

–– N236 pisze:
150 metrów torowiska w... 2 miesiące ! Pogratulować tempa pracy. Czyli nawet nie 1 km torowiska przez 1 rok. Idąc dalej to trasa kolejowa Szczecin - Poznań byłaby remontowana... około 400 lat.... czytaj dalej »

–– mkubien pisze:
Ale wiesz, że adresat nie ten?

–– N236 pisze:
(...) Jeżeli dobrze się orientuje, to UM, bo ten kawałek torowiska nie jest wydzielony. Ale zarazem ZDiTM też jest miejski. Zresztą, za TS też odpowiada miasto.

zobacz wszystkie 5 wypowiedzi »
dodaj własną opinię »

W związku z remontem łuku torowiska na skrzyżowaniu alei Bohaterów Warszawy i ulicy Krzywoustego, 1 lipca wstrzymany zostanie ruch tramwajów na odcinku Bohaterów Warszawy - Turzyn - Plac Kościuszki.

Tramwaje linii 1 kursować będą na stałej trasie według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością 12 minut we wszystkie dni tygodnia.

Blog o Szczecinie - ciekawe miejsca, hotele i wydarzenia w Szczecinie

Kursy wyjazdowe na linię 2 wykonywane będą przez plac Szarych Szeregów (do i z Dworca Niebuszewo - przez ulicę Dworcową).

Tramwaje linii 7 kursować będą na zmienionej trasie Krzekowo - Jagiellońska - plac Rodła - Matejki - Brama Portowa - Turkusowa według specjalnego rozkładu jazdy z dotychczasową częstotliwością.

Tramwaje linii 8 kursować będą na stałej trasie według specjalnego rozkładu jazdy, bez zmiany częstotliwości kursowania.

Tramwaje linii 9 kursować będą na zmienionej trasie Głębokie - Jagiellońska - aleja Piastów - Pomorzany według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością 12 minut w dni powszednie w godzinach szczytu i 20-24 minuty w pozostałym okresie.

Przystanek "Bolesława Śmiałego" dla linii 75, 521 i 527 zostanie zlokalizowany bezpośrednio za placem Kościuszki.

Autobusy linii 75 i 521 w kierunku Krzekowa kursować będą objazdem - na odcinku od skrzyżowania ulic Krzywoustego i Bolesława Śmiałego do skrzyżowania ulicy Krzywoustego i alei Bohaterów Warszawy drugą jezdnią ulicy Krzywoustego (pod prąd).

Autobusy linii 527 w kierunku Dworca Głównego kursować będą objazdem z nawrotem na skrzyżowaniu ulic 26 Kwietnia i Twardowskiego (brak możliwości bezpośredniego skrętu z alei Bohaterów Warszawy w ulicę Krzywoustego).

Dodatkowo przystanki tramwajowe "Spacerowa" zostaną przemianowane na "Rondo Olszewskiego".

Czytaj także na stronie: ZDiTM »

źródło: ZDiTM
5 komentarzy | wersja do druku |

KOMIS wersja 6.3 | © 2001-2019 by KOMIS Team | grafika i skrypty: Marcin Stefanowicz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady użytkowania...
Hosting strony zapewnia PROSCAPE - www.netlook.pl
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)