Forum

Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja"

zdjęcie
Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez konjo  4

Phobos napisał(a):

> Nie. Widzisz, troll taki jak ty charakteryzuje się m.in. tym, że > prowadzi bezsensowną polemikę z samym sobą. Odwraca kota ogonem > i wmawia coś komuś, byle rozpętać nową wojnę. Ty i konjo > usilnie wmawiacie mi, że chcę zniszczyć samochody. A co ciekawe > - to ja zrezygnowałem z dalszej polemiki, bo nie widziałem w niej > sensu. Trolle ją kontynuowały.

A teraz przyjrzyj się całemu wątkowi: napisałem w nim 12 postów, z czego kilka w dniu 05 kwietnia, następnie po przerwie kilka pomiędzy 10-12 kwietnia i wróciłem do Twoich uwag na końcu gdzie nas nieelegancko podsumowujesz dopiero 27 kwietnia. Jeżeli nie zadałeś sobie trudu, żeby dostatecznie zapoznać sie z treścią dyskusji to masz tu wypiskę:

Wysłano: 05.04.2007, g. 12:06 – uwagi do postu LLUZNIAKA na temat reformy KM

Wysłano: 05.04.2007, g. 12:53 – uwagi do postu Mareczka na temat doprowadzania do zniszczenia sieci KM

Wysłano: 05.04.2007, g. 17:19 – uwagi do postu Mareczka na temat reformy i zakupów pojazdów

Wysłano: 05.04.2007, g. 17:45 – uwagi do postu MC na temat bezpośredniego wsparcia spółek

Wysłano: 05.04.2007, g. 18:08 – uwagi do postu Mareczka na temat wyboru wygodniejszego transportu przez ludzi

Wysłano: 11.04.2007, g. 12:06 – uwagi do Twojego postu na temat niestosownego zwrotu do MC

Wysłano: 10.04.2007, g. 12:35 – uwagi do Twojego postu na temat stosowania skrótów i objazdów, słabych projektów nowych dróg, realiów jazdy po mieście, „odwetowej retoryki” w stosunku do MC i spóźnień do pracy spowodowanych przez kładkę

Wysłano: 11.04.2007, g. 13:12 – uwagi do Twojego postu na temat moich odczuć co do węzła Kołłątaja, dalszego ciągu wątku beznadziejnych projektów nowych dróg, bezpieczeństwa pieszych i wypadków ich bezmyślności, problemów które miały być nie do przeskoczenia (typu 3 drzwiowe przeguby) a okazało się, że nie są specjalną trudnością, odniesienia się do sensowności budowy kładki, ale już po jej otwarciu – a na koniec uwagi o psychiatrii i obrażaniu się na forum

Wysłano: 12.04.2007, g. 01:36 – uwagi do Twojego postu na temat projektów nowych dróg i wykorzystania ich przez kierowców, dalsze uwagi odnośnie problemów w KM, komentarz na temat rzekomego rozkoszowania się dyskusją i moich codziennych utrudnień w drodze do Centrum

Wysłano: 12.04.2007, g. 01:44 – uwagi do Twojego postu na temat popularyzacji skrótowego objazdu tzw. dołem dla autobusów linii B

Wysłano: 27.04.2007, g. 14:01 – uwagi do Twojego postu odnośnie Trolla i pytanie o możliwość posiadania odmiennego zdania

Wysłano: 27.04.2007, g. 20:58 – uwagi do Twojego postu odnośnie mojej pamięci i etykietowaniu nas

Primo dyskusję zacząłem z Łukaszem, a następnie kontynuowałem ją z Mareczkiem. Druga sprawa większość postów dotyczyła fatalnego stanu KM miejskiej i jej nieatrakcyjności dla ludzi względem transportu indywidualnego. Następnie puściły Ci publicznie nerwy i zaczęliśmy dyskusję na temat forum i naszych osób. W tym momencie to Ty starasz się mnie obrazić za inne zdanie i publicznie to uargumentować. Przeczytałem specjalnie dla Ciebie cały wątek ponownie i nie dopatruje się tam stwierdzeń w których wmawiam Ci chęć siania samochodowego zniszczenia. Być może wyczytałeś to gdzieś między wierszami - trudno mi się tu akurat wypowiadać.

> Obserwator zewnętrzny widzi, kto jest kto.

Tak, akurat w tej dyskusji to chyba widzi... zaproponowałem przeniesienie tego wątku i nie dyskutowanie o takich bzdurach publicznie, ale nie co tam... lepiej docisnąć nam jeszcze jeden epitecik. Wraz z kilkoma osobami posiadamy odrębne zdanie na temat przejazdów tramwajowych, przejść pod i nad ziemnych i zagrożenia KM miejskiej transportem indywidualnym na wskutek kompletnego rujnowania systemu komunikacji publicznej i cięć, które odciągną kolejnych ludzi. Widać alternatywne zdanie musi zostać przerobione na atak i przedstawione jako wszczynanie wojny. Nie chcesz dyskutować, to trudno nie rób tego, ale nie musisz mi doprawiać wielkich kłów i mnie tutaj demonizować. :[ Z tego co wiem to nie straszę po nocach, a i nie gryzę o czym przekonali się Ci, którzy ostatnio spotkali się ze mną osobiście. I to by było na razie na tyle.

-- No need to wrestle with your pride.

So never mind the darkness.
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · bniedzwiecki
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
OT · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: OT · 17 lat temu · konjo 
Re: OT · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: OT · 17 lat temu · lhb178
Re: OT · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: OT · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: OT · 17 lat temu · lhb178
Re: OT · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: OT · 17 lat temu · lhb178
Re: OT · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: OT · 17 lat temu · lhb178
Re: OT · 17 lat temu · vojciech
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
krótko o integracji · 17 lat temu · Phobos
Re: krótko o integracji · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
stany lękowe? · 17 lat temu · Phobos
Re: stany lękowe? · 17 lat temu · MQ
Re: stany lękowe? [lekki OT] · 17 lat temu · konjo 
Re: stany lękowe? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Marzenia ;) · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Marzenia ;) [OT] · 17 lat temu · Ralf
Re: Marzenia ;) [OT] · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Marzenia ;) [OT] · 17 lat temu · Ralf
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Kładka (OT i to bardzo) · 17 lat temu · t105n 
Re: Przegubowe Volvo na przystanku "Kołłątaja" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Mam się śmiać, czy płakać? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Mam się śmiać, czy płakać? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Mam się śmiać, czy płakać? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Mam się śmiać, czy płakać? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Mam się śmiać, czy płakać? · 17 lat temu · konjo 
Re: Mam się śmiać, czy płakać? · 17 lat temu · TCT
Re: Mam się śmiać, czy płakać? · 17 lat temu · techno
Re: Mam się śmiać, czy płakać? · 17 lat temu · TCT
Re: Mam się śmiać, czy płakać? · 17 lat temu · techno
Re: Mam się śmiać, czy płakać? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Mam się śmiać, czy płakać? · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Mam się śmiać, czy płakać? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Mam się śmiać, czy płakać? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Mam się śmiać, czy płakać? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)