Jacek napisał(a):

> MC napisał(a):

> > > Czymże jest jak nie > > defraudacją/głupotą pieniędzy kupowanie pojazdów wyposażonych w coś > > czego sięnie używa. > > Przepraszam, że ciągle używam porównań, ale to chyba najlepsza metoda > by w miarę skutecznie odpowiedzieć najbardziej zawziętemu miłośnikowi > Volvo. A więc czymże jest, jak nie głupotą/defraudacją pieniędzy > kupowanie pojazdów wyposażonych w nawiew, którego się bardzo > sporadycznie używa? (podobnie jak klimatyzacji w berlińczykach)

Na pewno nikt nie wiedział o tym, że nawiew w Volvo nie będzie używany nieprawdaż? Natomiast z klimatyzacją było to Z GÓRY PRZESĄDZONE, że SPÓLKI nie pozwolą na jej używanie.

> > A jeśli nie jest to defraudacja/głupota > > pytam po co to i czy kupimy sobie na następny raz wozy z zestawami > > łańcuchów śnieżnych. > > Jak klimat się diametralnie zmieni i nastanie 12-miesięczna wieczna > zima to zapewne takowe wozy zostaną kupione.

Klimat jest taki jaki jest i do takeigo klimatu Ty ściągnąłbyś autobusy z łańcuchami bo masz za dużo pieniędzy nie chce Ci się szukać i te moze będą dobre.

> > SPA należy do Gminy Miasto Szczecin i tam powinno skierować swoje > > żale. > > Tak. Już SPA-owskie spółki wysyłają zażalenia do miasta i jutro będą > mieli na płycie zajezdni w Dąbiu i Klonowica po 20 NL283 + 30 Solarisów > U12 gratis w prezencie od Jurczyka.

Tak masz rację. Najlepiej niech nic nie robią i w ogóle nie mówią miastu że jest problem z taborem. A może go rzeczywiście nie ma? tylko czemu jeszcze jest tyle M11 i kupuje sie używane autobusy w ilościach śmiesznych

> O tak! Potem SPAD-owi się nieźle dostanie od ZDiTM-u do którego > napłynie stos skarg od pasażerów.

A kasa i tak i tak miasta...

> > Jeszcze nie zamarzłem w Ikarusie. > > Jeszcze.

I nie zanosi się że zamarzne.

> Nie jesteśmy. Ale według Ciebie jazda w ludzkich warunkach to już > nietylko zmieszczenie się dużej ilości ludzi w autobusie, ale również > warianty komfortowe typu "za duszno", "za zimno"...

Poprostu przejechać cało i zdrowo. A to nie koniecznie oznazcza jazdę w +30 pomimo tego że na zewnątrz jest ca 5 stopni.

--- Volvo ponad reszte busów :)